ALL LONG ISLAND BOY'S WINTER TRACK & FIELD TEAM

Athlete of the Year: Kenneth Wei, Mount Sinai High School
Sprints Athlete of the Year: Kevon O'Brien Smith, Freeport High School
Distance Athlete of the Year: Matthew Payamps, St. Anthony High School
Field Athlete of the Year: Jadan Hanson, Uniondale High School
Team of the Year: Uniondale High School

EVENT FIRST TEAM SECOND TEAM THIRD TEAM
55 Meter Dash Julio Rodriguez
Brentwood High School
Giordano Williams
Uniondale High School
Khalil Chester
Walter O'Connell Copiague H.S.
300 Meter Dash Jonathan Smith
Huntington High School
Jahmel Maynor- Mendez
Freeport High School
Christopher Holt
Holy Trinity High School
600 Meters Kevon O'Brien Smith
Freeport High School
Erik Brown
Kellenberg High School
Jay Santana
West Babylon High School
1000 Meters Matthew Payamps
St Anthony’s High School
Michael Danzi
Smithtown West High School
Timmy Webber
General Douglas MacArthur HS
1600 Meters Sean Ryan
Northport High School
Jack Rosencrans
North Shore High School
Ryan Fowkes
East Hampton High School
3200 Meters Brendan Dearie
St. Anthony's High School
Jason Linzer
Seaford High School
Kevin Cawley
Smithtown East High School 
55 Meter Hurdles Jaheim Dotson
Longwood High School
Kyler Pizzo
Bellport High School
Justin Wei
Mount Sinai High School
High Jump Mike Perez
Kings Park High School
Matthew Condenzio
Calhoun High School
Jack Meigel
Westhampton Beach High School
Long Jump Kenneth Wei
Mount Sinai High School
Marcrene Jeannot
Bay Shore High School
Derrek Thelusca
Long Island Lutheran
Triple Jump Jadan Hanson
Uniondale High School
Meldon Grant
Manhasset High School
Isaiah Allen
Westbury High School
Pole Vault Brandon Love
East Meadow High School
Nicholas Bianco
Massapequa High School
Tom Domozych
Connetquot High School
Shot Put Quinn Smith
Hampton Bays High School
Alton Kimbrough
Amityville High School
Eric Sands
Huntington High School
Weight Throw Jahvirye Wilks
Farmingdale High School
Nicholas Pisciotta
Commack High School
Devin Rosmarin
Massapequa High School
RELAYS
4x200  Relay Freeport High School Chaminade High School Westbury High School
4x400  Relay Huntington High School Brentwood High School Uniondale High School
4x800  Relay Manhasset High School Commack High School Northport High School
Distance Medley St. Anthony's High School Northport High School East Meadow High School
Sprint Medley Kellenberg High School St. Anthony's High School West Babylon High School
Shuttle Hurdles Chaminade High School Massapequa High School Uniondale High School
4xMile Relay Eastport South Manor H.S.    

All Long Island Team Ranking

  1. Uniondale High School
  2. Huntington High School
  3. St. Anthony's High School
  4. Valley Stream North High School
  5. Mount Sinai High School

ALL LONG ISLAND GIRL'S WINTER TRACK & FIELD TEAM

Athlete of the Year: Arianna McCleod, Longwood High School
Sprints Athlete of the Year: Chibugo Obichere, Valley Stream South High School
Distance Athlete of the Year: Sarah Connelly, Mount Sinai High School
Field Athlete of the Year: Alissa Braxton, Commack High School
Team of the Year: Bay Shore High School

EVENT FIRST TEAM SECOND TEAM THIRD TEAM
55 Meter Dash Brianna Davis
Brentwood High School
Olivia Miller
Valley Stream Central H.S.
Nadja Ashley
West Babylon High School
300 Meter Dash Gianna Paul
Walt Whitman High School
Analisse Batista
Huntington High School
Alexandria Yarbrough
Freeport High School
600 Meters DeAnna Martin
Valley Stream South H.S.
Alexandra Stasichin
Massapequa High School
Donisha Jeanty
Brentwood High School
1000 Meters Maureen Lewin
Kellenberg Memorial H.S.
Kaitlyn Chandrika
Mount Sinai High School
Angeline Caamano
Manhasset High School
1500 Meters Maggie Maier
Sacred Heart Academy
Sofia Condron
Elwood John Glenn High School
Olivia Duca
Southside High School
3000 Meters Sarah Connelly
Mount Sinai High School
Roshni Singh
Bay Shore High School
Jenna Newman
Sayville High School
55 Meter Hurdles Chibugo Obichere
Valley Stream South H.S.
Zaria Fuller
Uniondale High School
Olivia Nelson
Valley Stream Central H.S
1500 Race Walk Jessica Grover
Half Hallow Hills East H.S.
Ashleigh Wakely
Massapequa High School
Natalie Ehlers
Westhampton Beach H.S.
High Jump Soledad Jean
Half Hallow Hills East H.S.
Olivia Rodriguez
South Side High School
Anyia Wilson
Hewlett High School
Long Jump Arianna McCleod
Longwood High School
Dieusi Armand
Westbury High School
Efe Omokeni
Freeport High School
Triple Jump Alissa Braxton
Commack High School
Bryanna Holguin
William Floyd High School
Lindsay Smith
Valley Stream South H.S.
Pole Vault Violet Drinkwater
Longwood High School
Emily Eng
Smithtown West High School
Bianca Skelton
St. Anthony’s High School
Shot Put Juel Charles
Valley Stream North H.S.
Natya Glasco
Rosyln High School
Caitlin Christie
Bay Shore High School
Weight Throw Kayley Ragazzini
Hewlett High School
Megan Wood
Ward Melville High School
Arianna-Alladio Zacpal
St. Anthony’s High School
RELAYS
4x200  Relay Huntington High School Half Hollow Hills West H.S. St. Anthony's High School
4x400  Relay Freeport High School Uniondale High School West Babylon High School
4x800  Relay Ward Melville High School Kellenberg High School East Meadow High School
Distance Medley Moutn Sinai High School Bay Shore High School Ward Melville High School
Sprint Medley Valley Stream South H.S. Brentwood High School Kellenberg High School
Shuttle Hurdles West Babylon High School Elwood-John Glenn H.S. Bay Shore High School
4xMile Relay Southside High School Bay Shore High School Sacred Heart Academy

All Long Island Team Ranking

  1. Bay Shore High School
  2. Mount Sinai High School
  3. Massapequa High School
  4. Sachem East High School
  5. Valley Stream South High School
USATF.tv
NationWide